חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול אורתודונטי בקרוב אבי   | 22:15 29/09/2013
טפול אורתודונטי בקרוב ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 04:18 30/09/2013
לאבי שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
בחלק מתכניות הטפול האורתדונטיות ממליצים לעקור שיניים על מנת לנצל את הרווח וליישר שיניים עקומות, או להזיז שיניים בולטות. ההחלטה על תכנית טפול אורתודונטית הכוללת עקירות שיניים מתבססת על נתונים רבים הקשורים לצפיפות, הבלטת שיניים, מצב השיניים והחניכיים, מבנה הפנים, ועוד, אולם דרך זו הינה מקובלת במקרים המתאימים. לגבי פתיחת המנשך - גם זוהי החלטה הקשורה לתכנית הטפול של האורתודונט.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד