חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול מוצלח רינת   | 20:24 25/10/2013
טיפול מוצלח ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:25 27/10/2013
רינת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אני בהחלט שמח שאת מרוצה. מטרת הפורום הזה הוא אינו להאדיר את שמם של חברי האגודה המומחים ולהמעיט בערכם של האחרים. ללא ספק ישנם רופאים טובים יותר וטובים פחות בקרב המומחים והלא מומחים אולם חשוב שהמטופל יידע למי הוא הולך ולא ילך שולל אחרי פרסומים מטעים. כמו כן חשוב לקבל חוות דעת מקצועית וזה, כמו בכל מקצועות הרפואה ניתן לרוב על ידי מומחה שהשקיע שנים רבות וקשות כדי לרכוש את הידע והניסיון במקצוע שבו הוא בחר להתמחות
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד