חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לסת עליונה צרה גיל   | 21:17 30/10/2013
לסת עליונה צרה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 15:47 1/11/2013
לגיל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
הרחבה של הלסת בצורה אורתודונטית אפשרית בתקופת הילדות והנערות כאשר העצם עדיין גמישה. בגיל מבוגר יותר ניתן להרחיב במידה מסוימת את קשת השיניים אולם אם הבעייה היא שהעצם הבסיסית צרה לא ניתן להזיז את השיניים מעבר לגבולות העצם הבסיסית . במצבים גבוליים הדרך הטיפולית נתונה לשיקול דעתו של הרופא.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד