חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עקירת שיני בינה תחתונות לפני יישור שיניים מיטל   | 09:34 14/11/2013
עקירת שיני בינה לפני טפול אורתודונטי ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:23 27/11/2013
למיטל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
הפניה לעקירת שיני בינה לפני טפול אורתודונטי יכולה להיות לצורך הטפול, על מנת שניתן יהיה להזיז שיניים אחורנית, או על מנת שניתן יהיה לפתור בעיות מסוימות בסגר, או מסיבה בריאותית וחשש לבעייה בריאותית כלשהיא בחניכיים או בשיניים הסמוכות לשיני הבינה. כפי שהבנת בעצמך רופאים שונים יכולים לתת תכניות טפול שונות גם אם הנתונים הם אותם נתונים, וכמו בכל טפול רפואי את צריכה לבחור מיהו הרופא המעורר את אמונך ולהאמין לו.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד