חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפולים נוספים מעבר לגשר המסורתי דנה   | 10:49 14/01/2014
טיפולים נוספים מעבר לגשר המסורתי ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:28 14/01/2014
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
המידע שקיבלת אינו נכון ואפילו מטעה. ניתן להגיע לתוצאות זהות בכל השיוטת כולל המתקדמות ביותר באורתודונטיה אולם רופא שאינו מיומן בשיטות אלו מן הסתם לא ימליץ עליהם ובודאי שלא כדאי לאלץ אותו לעשות טיפול באמצעים שלדעתו יביאו אותך לתוצאה לא מספקת. עם זאת, ישנם רופאים רבים המיומנים בכל השיטות ואשר בהחלט יוכלו להציע לך אלטרנטיבה אסתטית המתאימה לטיפול במבוגרים.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד