חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
MRI עם גשר בשיניים דולב   | 17:55 14/01/2014
MRI עם גשר בשיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:47 17/01/2014
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
צילום MRI מוח אכן לעיתים מצריך הסרה של חלקי מתכת. לרוב - במקרה שיש סמכים מפלסטיק ניתן להסיר רק את החוט ממתכת המחבר ביניהם. בכל מקרה, יש הבדל בין צילום של אזורים שונים במוח כאשר צילום של אזור ההיפופיזה (יותרת המוח) אכן מצריך הורדה של כל חלקי המתכת בעוד חלקים אחרים של המוח- לא מחייבים. כדאי להתייעץ עם מומחה לרנטגנולוגיה- אני ממליץ על ד"ר חן הופמן, מנהל יחידת MRI באסותא. ניתן לחפש אותו באינטרנט.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד