חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מרווח לאחר טיפול גלית   | 09:41 20/01/2014
מרווח לאחר טפול ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 20:22 20/01/2014
לגלית שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
המצב שאת מתארת מרמז שייתכן והלסת התחתונה המשיכה לגדול לאחר סיום הטפול באופן כזה שנוצר חוסר מגע בין השיניים בשתי הלסתות. צריך כמובן לבדוק זאת אצל האורתודונט ולהתייעץ איתו. במצבים הקיצוניים של גדילה לא מאוזנת של הלסתות הפתרון הוא תיקון כירורגי של הלסתות, וזה נעשה לאחר סיום הגדילה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד