חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מדוע חניכיים נחשפו לאה   | 10:11 13/02/2014
מדוע חניכיים נחשפו ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:21 13/02/2014
לאה היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אחד הדברים שקורים בשכיחות גבוהה ביישור שיניים היא התופעה שאנשים שמים לב לפתע לדברים שלא שמו לב קודם לכן (למרות שהם היו קיימים גם בתחילת הטיפול). עם זאת, יכול להיות שאכן הייתה מעט החמרה של קו החיוך ויש לבדוק עם האורתודונט האם באמת ניתן לשנות זאת או שזה נובע ממבנה השפה ומעמדת הלסת העליונה (לעיתים גם חלה גדילה נוספת במהלך הטיפול ששינתה מעט את יחס השפה והשיניים). בכל מקרה יש צורך בבדיקה קלינית יסודית.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד