חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים אצל מבוגרים סתו   | 18:00 28/02/2014
ישור שיניים אצל מבוגרים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 10:16 3/03/2014
לסתיו שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
אני מבינה שפנית להייעצות אצל מספר מומחים אולים לא רצו לטפל בך. הסיבה לכך איננה ברורה, האם הסיבה היא שלא ניתו להגיע לתוצאה יותר טובה? או אולי על מנת להשיג ווצאה יותר טובה יש צורך בטפול יותר דראסטי כמו ניתוח לסתות? או אולי הבעייה שעליה את מתלוננת היא קלה מדי ולא מצדיקה טיפול נירחב? או סיבות נוספות שאת היית צריכה לברר בבדיקת ההתייעצות. עצתי לך היא לפנות להתייעצות נוספת באחת מן המחלקות לאורתודונטיה באוניברסיטה ולנסות לקבל תשובות.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד