חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שאלה בנושא שיניים ארז   | 16:03 2/08/2014
שאלה בנושא שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:09 2/08/2014
ארז היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה.
עקירת שן בינה כלואה יכולה בהחלט להתארך ולהצריך פיצול של השן לחלקים ולעיתים גם תוספת חומר הרדמה. הלוואי ועבודתנו הייתה תמיד קלה ופשוטה...
לגבי התנהגות הרופא ו/או הסייעת, איננו יכולים לשמש שופט או חורצי דעה במעמד צד אחד. ברור שבמצבים כאלו הרופא ו/או הסייעת רוצים לעזור ולסיים את העקירה מהר וטוב ככל האפשר אולם טובת המתרפא אמורה לעמוד לנגד עיננו כל הזמן.
במידה והחוויה שעברת הייתה לא נעימה, תוכל לנסות את מזלך לעקירה השנייה אצל מומחה לכירורגיה פה ולסתות שיש לו ניסיון רב בעקירות שיניים מעין אלו.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד