חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים בשיטת פלטות שקופות טל   | 17:32 10/03/2015
יישור שיניים בשיטת פלטות שקופות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:16 11/03/2015
טל היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
אינביזליין הוא שם מסחרי של אחת מהחברות של יישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות. יש כמובן חברות נוספות ולכל אחת יש יתרונות וחסרונות. עם זאת, מי שאחראי בכל השיטות לתכנון הטיפול ולביצועו הוא האורתודונט ולא החברה. רופא שאינו מומחה ליישור שיניים ו/או אינו בעל הידע המתאים יכול להכשל גם בשיטה יקרה. ברגע שתבחרי את הרופא המתאים, אני בטוח שהוא יוכל להסביר לך איזו שיטה מתאימה לך ומדוע.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד