חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בחירת אורתודנט נטלי   | 19:10 30/04/2015
בחירת אורתודנט ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:20 30/04/2015
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
שאלתך היא אכן חשובה אולם התשובה עליה אינה קלה. הדבר אינו שונה מכל תחום ברפואה וישנם מומחים טובים יותר וטובים פחות. הכשרת הרופא, תעודת מומחה וניסיון הם שלושה פקטורים עיקריים שיש לקחת בחשבון והמלצות של רופאי שיניים כללים ושל חברים. בסופו של דבר לכל רופא יש יתרון וחסרון כולל שעות קבלה ומיקום המרפאה. גם בקופות החולים ישנם רופאים מצוינים אולם חלקם לא עברו הכשרה מתאימה ובנוסף חלקם הגדול אינן מומחים ובמקרה מורכב כמו שלך יש חשיבות גדולה לטיב הרופא ולא רק למחיר.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד