חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ייעוץ לאחר יישור לקוי שני אשרי   | 09:58 9/06/2015
ייעוץ לאחר יישור שיניים לקוי ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 20:49 10/06/2015
לשני שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
הסמכים השקופים הנמצאים היום בשימוש ונחשבים למתקדמים יותר הינם סמכי חרסינה שצבעם איננו שקוף לחלוטין ויש בהם וו מתכתי האוחז את החוט האורתודונטי. ישנם סמכים שקופים לחלוטין - שבהם החוט האורתודונטי נאחז על ידי גומיה שקופה, והחיסרון הוא שהגומיה מצהיבה במהלך הזמן בין פגישה לפגישה, וגם החיכוך בין החוט האורתודונטי לגומיה עלול לעיתים להאט את יישור השיניים במעט. ישנו סוג אחד של סמכים שבהם המאחז הינו שקוף ולא מתכתי, אולם לסמכים אלה גם כן ישנם חסרונות הנוגעים לשליטה על תנועות השיניים, כך שהעובדות שקיבלת מן הרופאה לגבי סמכים שקופים הינן בעיקרן נכונות. נשארה הבעיה של התנהלות לא תקינה ובעייה של חוסר אמון מצידך,ולהערכתי זוהי הבעיה העיקרית. את צריכה להחליט אם לפתור אותה יחד עם הרופאה הזו או לפנות לרופא אחר, אשר ברוב המקרים יתייחס אליך כלא מטופלת חדשה ולא "ימשיך" את הטפול הנקודה שרופא אחר הפסיק.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד