חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר פנימי מול סמכי damon רינת   | 10:10 12/06/2015
גשר פנימי מול סמכי damon ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 19:17 13/06/2015
רינת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
א. סמכי דיימון אינם שיטת טיפול! הם שם של סמכים של חברה מסחרית ורוב הרופאים "המתהדרים" בכך שהם משתמשים בשיטת דיימון (בלי להכליל כמובן) אינם מומחים ולעיתים אף לא קרובים לזה...
ב. האם במקרה שלך מומלץ להרחיב את הקשת או לבצע שיוף- התשובה מורכבת ושונה בכל מטופל ומטופל וכלל הנראה שונה בין רופא לרופא על פי גישתו. ממליץ שתתייעצי עם מומחה.
ג. אורתודונטיה פנימית אינה איטית יותר ו/או פחות טובה כל עוד הרופא המטפל שולט בטכניקת הטיפול בצורה טובה

בהצלחה,
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד