חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לשון קשורה מעיין   | 17:59 4/07/2015
לשון קשורה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 08:03 5/07/2015
למעיין שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
באופן כללי, אין משמעות ללשון קשורה לגבי סוג הטפול האורתודונטי. לשון קשורה עלולה לגרום נזק לחניכיים הפנימיים של השיניים או להפריע בדיבור, אולם אם אין בעייה כזו ואם הסתדרת עד היום ללא ניתוח- חיתוך הקישור, כנראה שאינך חייבת לעשות זאת היום. תשובה מדוייקת יותר המתייחסת אליך באופן ספציפי תוכלי לקבל מן האורתודונט שלך.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד