חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ניבים שבקעו במהלך טיפול אורתודנטי בועז   | 13:59 20/07/2015
ניבים שבקעו במהלך טיפול אורתודנטי ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:27 21/07/2015
לבועז היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
לשיטת הטיפול (אינקוגניטו במקרה זה) אין בהכרח קשר לתנועות שאתה צופה בפיך. לעיתים זה נובע מתכנון לקוי, לעיתים בגלל תגובה של השיניים לכוח המופעל עליהן ולעיתים בגלל חוסר דיוק בהדבקת הסמכים או בשימוש בחוטים.
בכל מקרה, ניתן כמובן להזיז שיניים למקומן במהלך הטיפול וזו כמובן אחריותו של הרופא ולא של השיטה.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד