חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים כאשר קיימים שתלים וכתרים מיכל   | 20:52 28/09/2015
יישור שיניים כאשר יש כתרים וגשרים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:04 29/09/2015
למיכל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
התשובה העקרונית לשאלתך הינה כן, ניתן לבצע יישור שיניים כאשר יש כתרים גשרים ושתלים, מאחר וניתן להדביק את המכשירים האורתודונטים גם על כתרים, וישנם מכשירים אורתודונטים ללא הדבקה. המגבלה היחידה הינה שלא ניתן להזיז שתלים, ולכן צריך לבנות את כל התזוזות סביב המקום הקבוע של השתלים. מעשית, אי אפשר לתת לך רעיון יצירתי ללא בדיקה קלינית ורנטגנית מעמיקה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד