חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע לאחר סיום טיפול תמיר   | 17:49 2/07/2016
קיבוע לאחר סיום טיפול ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:13 3/07/2016
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
קיבועים הם חלק בלתי נפרד מהטיפול ולצערנו יש מרקים בהם הקיבוע לא נצמד טוב לשיניים ויש צורך בהדבקה חוזרת ולעיתים החלפה שלו . במקרים מסוימים לא ניתן לבצע קיבוע בגלל המנשך או גודלן הקטן של השיניים או מבנה הזגוגית ולכן נעזרים בפלטה ניידת. יש רופאים רבים הנותנים א תשני סוגי הקיבועים אולם ההחלטה היא רק של הרופא המטפל שלך. בהחלט מציע שתשאל את השאלה ששאלת כה יפה פה- את הרופא המטפל שלך.

בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד