חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול שני לאחר 15 שנה שלומית   | 05:47 3/07/2016
טיפול שני לאחר 15 שנה... ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:15 3/07/2016
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
לאחר טיפול אורתודונטי ישנה שנה שבה מבחינה ביולוגית השיניים מסתגלות למצבן החדש. אחרי 15 שנה ישנן סיבות רבות בגללן יכולה להיות תזוזה (ולאו דווקא בגלל שיני הבינה..) קיבועים הם דבר נפוץ כיום אולם היה פחות נפוץ לפני עשור ויותר.
אין אתר האגודה נכנס לשאלות עלות וזה נתון לשיקול דעתו של כל אורתודונט שתפנה אליו או אליה.

בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד