חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
כאב ודם במהלך יישור שיניים רם   | 22:11 14/07/2016
כאב ודם במהלך יישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:34 15/07/2016
לשואל היקר,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
דימום בחניכיים מעיד על דלקת והצטברות חיידקים הגורמת לדימום לרוב בגלל חוסר ניקוי מספיק סביב לצוואר השן סמוך לריבועים או לטבעת. ממליץ בשלב ראשון להגביר את תדירות וטוב הצחצוח ואן הדימום יימשך- לפנות לאורתודונט שלך על מנת לבדוק את הגורם.
בהצלחה,
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
חור בשן רם   | 23:43 17/07/2016
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד