חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
IROK פלטות שקופות, אסנת   | 10:20 6/10/2016
IROK פלטות שקופות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:04 10/10/2016
לשואלת היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
התשובה לשאלתך נמצאת בסיום השאלה שלך. מה שחשוב באמת הוא מי מטפל בך! גם באינביזליין יש רופאים לא מיומנים ולכן גם השיטות היקרות יכולות לא להצליח. חשוב לבחור את הרופא לפי מומחיותו, מידת הידע והניסיון שלו והמלצות של רופאי השיניים שלך. אורתודונט טוב יידע להמליץ איזו שיטה טובה ומתאימה לך ומה היתרונות והחסרונות של כל שיטה (ולא רק המחיר...)

בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
מי הוא רופא מומחה? הדר   | 14:57 9/01/2019
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד