חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
דיימון / סמכים רגילים ליאת   | 16:24 18/12/2016
דיימון / סמכים רגילים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:24 15/01/2017
לשואלת היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
סמכי דימון הם שם מסחרי לסוג מסוים של סמכים בעלי קשירה עצמית ללא צורך בגומיות. הגומיות יוצרות חיכוך שמאט את תנועת השיניים בהתחלת הטיפול אולם לעיתים דווקא החוסר בגומיות מקשה על סיום המקרה בצורה מדויקת.
אני מציע לא להקשיב למסרים פרסומיים שמופיעים באינטרנט אלא לקבל עצה מאורתודונט מוח\מחה לאחר שיבדקו אותך והוא יבחר את המכור המתאים ביותר עבוד\רך.
בברכה ובהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד