חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
השלכות של מנשך פתוח נעם   | 08:55 9/05/2017
השלכות של מנשך פתוח ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:03 13/05/2017
נועם היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
יש לאבחן מה מקור המנשך הפתוח. במידה ומדובר בליקוי מבני סקלטלי הרי שלרוב רק ניתוח יכול לפתור את הבעיה. במידה וישנו בהרגל של דחיפת לשון, שרירי הבעה רפויים ופה פתוח הרי שיש לטפל בזה באמצעות קלינאית תקשורת ולעיתים רופא א. א.ג. לבדיקת מעברי אויר והרבה תרגולים. בכל מקרה יש צורך בייעוץ מקיף ורציני על ידי מומחה שיאבחן את מצבך על מנת למנוע החמרה נוספת. מנשך פתוח הינו בעייתי בגלל חלוקת עומס לא שווה על פני כלל השיניים ובגלל הנטיה שלו להחמיר עם השנים.

בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד