חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים אחרי הקצעת שורשים אן   | 09:23 9/05/2017
יישור שיניים אחרי הקצעת שורשים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:05 13/05/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
הקצעת שורשים גורמת לגבול החניכיים לרדת כלפי מטה מה שחושף לרוב את צואר השן שהוא צר יותר ולכן נוצרים מרווחים. על מנת לסגור אותם בצורה אורתודונטית יש צורך לרוב לשנות את מבנה ומתאר השן על ידי שיוף או השלמה של שיניים. בהחלט כדאי להשלים את ההתייעצות שעשית אצל האורתודונט עם בדיקה על ידי מומחה ליישור שיניים על מנת לקבל את כל התמונה ודרכי הטיפול.

בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום

הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד