חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תיקון שיניים סיון שטיין   | 21:45 18/06/2017
שלום, אני בת 34
בגיל 20 עשיתי גשר ולאחר מכן שמו לי קיבוע וכמובן שהייתי עם פלטה כפי שנדרש. עד לפני שנה שנתיים השיניים היו ישרות. לפני שנתיים ילדתי את ביתי הבכורה. ובשנה האחרונה שמתי לב ששן אחת זזה, ולאחרונה זזה יותר. האם זה הגיוני שלאחר לידה זה קורה? בנוסף שמתי לב שבדיוק בשן הזו חסר לי חלק מהקיבוע.
מה אוכל לעשות על מנת לתקן וליישר את השיניים שיהיו כפי שהיו.. האם יש צורך בגשר חדש בעלות של אלפי שקלים?
די מתוסכלת..
אשמח לעזרתכם.
תודה!
תיקון שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:15 28/06/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד