חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תיקון שיניים סיון שטיין   | 21:45 18/06/2017
תיקון שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:15 28/06/2017
סיוון היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית .
תשובתך נמצאת בתוך שאלתך... ברגע שהקיבוע התנתק משן מסוימת (ללא קשר ללידה..) הרי שהגיוני ששן זו התחילה לזוז. קשה לדעת האם מדובר בטיפול פשוט וקטן לסדר את השן הזו בלבד שיכול לקחת מספר חודשים או טיפול מורכב יותר. מציע שתקבעי תור בהקדם לבדיקה אצל אורתודונט מומחה.
חשוב לדעת ששיניים נוטות לזוז כל החיים- גם למי שלא עשה טיפול אורתודונטי מעולם.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד