חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
סגירת מנשך קדמי נתנאל   | 11:49 6/05/2017
סגירת מנשך קדמי ד"ר טלי גזית רפפורט מנהל פורום   | 15:17 6/05/2017
מנשך קדמי בהשוואה לתחילת טיפול נתנאל   | 19:45 6/08/2017
בהמשך לנושא המנשך.
אני לקראת סיום הטיפול שארך שנתיים .
אין ספק כאשר אני מסתכל על המצב לפני הטיפול המנשך היה סגור יותר מעכשיו. עכשיו השיניים העליונות מכסות אולי מילימטר אחד של התחתונות. האם זה הגיוני שבמקום לעשות טוב זה עשה רע? זאת אומרת השיניים אמנם ישרות עכשיו ולא עקומות אך השאלה אם זה תקין שמנשך אמור להשתנות למצב הזה.
הטיפול היה ללא עקירות על ידי הרחבה של הקשתות בשיטת דיימון.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד