חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים של אייקר תהילה   | 11:31 2/11/2017
יישור שיניים של אייקר ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:03 4/11/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
איננו מתייחסים בפורום זה כלל לשיטות מסחריות אלא לשיטות טיפול (קשתיות, סמכים חיצוניים או פנימיים וכו'')
לעיתים לא ניתן לשים קיבוע (בפרט בלסת העליונה) בגלל המגע של השיניים התחתונות בקיבוע והשחיקה שלהן. בכל מקרה- שמירה על תוצאות הטיפול היא לכל החיים ואן לא הוסבר לך על זה קודם- כדאי שתדע זאת עתה.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
איקייר ד"ר טלי גזית רפפורט   | 16:05 6/11/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד