חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול בחו"ל אור   | 03:09 6/11/2017
פלטה שקופה = קשתית שקופה אורי   | 03:13 6/11/2017
דוד אסי   | 17:09 8/11/2017
טיפול בחו"ל ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 02:46 11/11/2017
תודה על פנייתך לאגודה האורתודונטית
למרות שנתת תיאור מאד מפורט של הבעיה שלך , מאד קשה ובלתי מקצועי לתת לך עצה על סמך תיאור או תמונות שתשלח. יש בהחלט דברים רבים שקשורים לאבחנה ולטיפול שכדאי לבדוק אותן ומדוע יש לך כאבים במפרקים. מציע שתתיעץ עם האורתודונט שלך ותשאל אותו את כל השאלות ובמידת הצורך תפנה לאורתודונט מומחה לקבלת חוות דעת נוספת לגבי האבחנה והטיפול
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד