חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שינים בפעם השניה ליאור   | 23:39 15/11/2017
יישור שיניים בפעם השניה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:49 16/11/2017
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
א. השיניים לצערך לא זוכרות את מקומן הקודם ולכן הטיפול ככל הנראה לא בהכרח יהיה קצר יותר,
ב. נסיגת חניכיים לא קשורה ליישור השיניים לרוב אלא לשמירה של הניקיון ובריאות החניכיים. עם הגיל, ישנן נסיגות עקב גנטיקה או הזנחה גם לכאלו שלא עברו יישור שיניים מעולם
ג. בסיום הטיפול השני כדאי שתפנים ששיניים נוטות לזוז כל החיים! יש צורך בקיבוע ומעקב למשך כל חייך במידה ותרצה לשמור על התוצאה הסופית..
בהצלחה,
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד