חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
פה עקום / מסילת שיניים אביתר   | 20:22 5/12/2017
פה עקום / מסילת שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:25 7/12/2017
פה עקום / מסילת שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:25 7/12/2017
תודה על פניתך לאתר האגודה האורתודונטית
קשה לענות על שאלתך מבלי להבין יותר לעומק מה המצב כרגע בפיך ומה מבנה הלסת והפנים. באופן כללי בגיל מבוגר לא ניתן לשנות את עמדת הלסת אלא אם כן מוסיפים לתכנית הטיפול גם ניתוח בלסתות. בכל מקרה ממליץ להיוועץ עם מומחה ליישור שיניים שיוכל לתת לך חוות דעת יותר טובה לאחר בדיקה קלינית.
בהצלחה
רפי רומנו
מנהל הפורום
המשך אביתר   | 23:07 12/12/2017
???? אביתר   | 20:03 26/12/2017
?? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:11 27/12/2017
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד