חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הרחבת לסת עליונה מיכל   | 13:55 14/02/2018
שלום, שמו לי גשר דיימון ליישור שיניים, הטיפול כלל הרחבת לסת עליונה (פיזית, בנוסף לתזוזת שיניים) וסידור סגר. לאחר 3 חודשים ו-3 שבועות הסרתי את הגשר והבחנתי שהלסת העליונה נהיתה בולטת ביחס ללסת התחתונה (מה שלא היה) ושהיא צרה יותר (לפחות בחלק הקידמי) - קשת השיניים חד יותר לעומת רחב יותר קודם, והפה שלי נהיה קטן יותר ונופל (ד"א, חודש אחרי הגשר רזיתי 1 ק"ג, הייתי רזה מאוד גם לפני כן, והפנים שלי התרוקנו ונפלו). האם המצב הוא הפיך? האם הלסת יכולה לחזור לאיך שהיתה לפני היישור שיניים? ובעקבות זאת גם הפה/שפתיים?
עוד משהו מיכל   | 20:39 14/02/2018
הרחבת לסת עליונה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:13 15/02/2018
הרחבת לסת עליונה מיכל   | 21:48 15/02/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד