חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עקום אחריי יישור שיניים אלמונית   | 19:42 13/07/2018
עקום אחריי יישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:41 17/07/2018
לאנונימית היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
האתר אינו יכול להתייחס למקרים פרטניים ואיננו קובעים אבחנה על סמך תמונות. מציע לך לקבוע תור לבדיקה אצל מומחה ליישור שיניים שיוכל לתת לך חוות דעת מקצועית בהתאם למצבך היום ולהתיע לך דרכי פתרון אפשריים
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
.... ...   | 16:37 17/07/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד