חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע חיד   | 19:59 21/09/2018
קיבוע ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:54 23/09/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
כפי שצוין רבות בפורום זה, ישנן דעות רבות לגבי קיבועים וכולן מבוססות על ניסיון קליני ועל מחקרים. ישנם בהחלט רופאים שממליצים רק על פלטה בלסת העליונה וכאלו שעושים גם קיבוע וגם פלטה. מה שלא משתנה הוא הנטיה של השיניים לזוז (בפרט אם היו מרווחים) ולכן יש צורך בשימור המצב לזמן ארוך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
שאלה ל   | 15:20 26/09/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד