חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים שני   | 14:58 4/10/2018
יישור שיניים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:05 4/10/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
יש קשר ישיר בין הציפיות שלך מהטיפול לבין שביעות רצונך ממנו. חשוב מאד לבדוק מה בדיוק את מצפה שיקרה במהלך הטיפול הנוסף אותו את רוצה לבצע והאם ניתן לבצע זאת מבחינה רפואית וטכנית וכן לשקול את היתרונות והחסרונות והיציבות של התוצאה לאורך שנים.
ממליץ שתלכי לייעץ אצל מומחה ושיבדוק אותך וימליץ על דרכי טיפול
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
יישור שיינים ד"ר טלי גזית רפפורט מנהלת פורום   | 21:31 11/10/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד