חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אינוויזליין מיכל   | 08:09 13/10/2018
אינביזליין ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:37 13/10/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה
קשתיות שקופות אינן פחות טובות או פחות יעילות מגשר רגיל. האורתודונט יכול להגיע לתוצאה אופטימלית בכל שיטה והכל תלוי במיומנות שלו ובקפדנות שלו.
אינני יודע כיצד הוא אמור או רוצה ליישר את השן הבולטת וממה היא זזה (אם היא אכן זזה ולא היתה ככה בסיום הטיפול). יש משתנים רבים המשפיעים על עמדת השיניים ולא נוכל בפורום זה לסקור את כולם.
בכל מקרה את צריכה לשמוח שהוא מתכוון לטפל בבעיה וליישר את השן למצב האופטימלי והרצוי.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד