חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיוף שן נתנאל   | 14:48 6/11/2018
היי
אני אחרי טיפול יישור שיניים, ורציתי לשאןל משהן. במהלך הטיפול האורתודנט שייף לי את השן הקדמית שהייתה ארוכה מהשנייה (וגם זה סידר את הקו כי היה שבר קטן בקצה אז ככה זה סידר את הקו), ובנוסף שייף בין שתי השיניים הקדמיות לצמצום רווחים. עכשיו קראתי שאפשר לשייף עד 1 מ״ל, השאלה האם זה מתייחס לסך הכל מכל הצדדים שמשייפים או רק מלמטה? כי יש מצב שאולי זה עבר את זה אם מחשבים גם את הצדדים ששייף. מה קורה באמת אם משייפים יותר מדי? איך אני יודע אם לא נגרם נזק או נזק עתידי?
שיוף שן ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 13:33 29/11/2018
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד