חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
איוויזליין למבוגרים בת 38   | 15:15 23/12/2018
אינביזליין למבוגרים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 14:17 30/12/2018
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
הרחבת קשתות השיניים אצל מבוגרים כרוכה בתזוזות שיניים בלבד ולא בהרחבת לסתות (כיוון שהלסת כבר סיימה את גדילתה). ניתן לשלוט בעמד תהשיניים בכל האמצעים כולל סמכים או קשתיות שקופות.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
ישור שיניים אינויזיליין ליטל ורסנו   | 18:34 31/12/2018
ישור שיניים אינויזיליין ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:28 1/01/2019
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד