חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
התייעצות דחופה אלמונית   | 11:23 11/05/2020
הייתי כבר אמורה להתחיל יישור שיניים שקוף עד כה לפני ענייני הקורונה ... במהלך תקופה זו בינתים ראיתי סדקים בשיניים הקדמיות לאורך אותם לא ראיתי קודם לכן. מטבע הדברים נילחצתי גם בהקשר של היישור אבל גם בכלל. התכתבתי ושוחחתי עם רופאים שונים במהלך תקופה זו ... כולם ראו סדקים בתמונות ששלחתי להם(מהצילומים סטילס לפני היישור) אך כל רופא נתן פרשנות שונה לתמונות ששלחתי אליו אחד דיבר על רמינרליזציה .. ושלעיתים סדקים מתאחים. אחריםאמרו שזה שטחי ולמרות שחוצה שיניים קדמיות ניתן לעשות יישור ושכרגע לא מטפלים - עלי לציין איני חשה כאבים.
אתמול הלכתי לאורטודנט הוא בדק אותי בדיקה שטחית במשרד שלו כנראה בגלל כל ענייני הקורונה ושמטופלים אחרים שהו באיזור באותו הזמן... הארתי לצורך כך עם המצלמה של הפלאפון שלי והוא היה עם הזכוכית המגדילה הרגילה שיש לרופאים...
הוא אמר שזה סדק פנימי שלא מתאחה עבר על משהו דק על גבי השן ואמר שהשן חלקה...ושאפשר לבצע יישור ...
אני עוד בשלב המקדים להעברת התשלום ומאוד מוטרדת מרגישה שהשן חלקה כשאני מצחצחת שיניים כמו שהייתי אצלו אבל אני מרגישה שאם אני אוכלת לעיתים מצטבר שם לכלוך בלתי נראה אבל שעם הציפורן אני יכולה לחוש בסדק אם זה אחרי שאכלתי
אני מאוד טרודה מצד אחד מרגישה שהוא אומרשזה כלום שכמעט לא רואים את זה בתאורה מזוית מצד ומרגישה לא בסדר שאני ממשיכה לחשוב על זה מצד שני אני מרגישה את כל הדברים האלה וחיה עם זה ומאוד טרודה מהיישור אבל גם בכלל.
יצרתי קשר עם רופאים שונים יש עכשיו בלגן בגלל הקורונה ואני מבולבלת לא בטוחה עם מי להתייעץ על כך בכלל...
מה הייתם ממליצים לעשות במקרה כזה ? האם יש פרוטוקול לדבר כזה?
תודה מראש
התייעצות דחופה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:10 13/05/2020
המשך אלמונית   | 20:42 2/06/2020
תוספת קטנה אלמונית   | 10:31 3/06/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד