חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
לינגואלי או אינויזיליין? דורין   | 18:05 26/05/2020
לינגוואלי או אינביזליין ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 14:26 27/05/2020
היי דורין
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית. התוצאה של הטיפול אינה תלויה במכשור (לינגוואלי או קשתיות שקופות) אלא בתכנון וברופא המטפל. בהנחה בחרת את הרופא המתאים לשיטות אלו אני אסכם בקצרה את המאפיינים של עכל אחת מהשיטות:
א. אורתודונטיה לינגוואלית" קושי לנקות את השיניים, קשיים לעיתים בדיבור ועזרות ראשונות שמצריכות טיפול מיידי בגלל שכל נפילה של סמך עלולה לגרום לדקירות בלשון
ב. קשתיות קופות מצריכות שיצוף פעולה טוב , מאפשרות ניקוי ואכילה ללא המכשיר ומפעילות כוח קטן ומבוקר.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
תודה ד"ר רומנו, רק שאלה נוספת:) דורין   | 18:15 27/05/2020
עוד שאלה... ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 19:17 27/05/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד