חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
התייעצות דחופה אלמונית   | 11:23 11/05/2020
התייעצות דחופה ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:10 13/05/2020
המשך אלמונית   | 20:42 2/06/2020
מאז ראו אותי 2 רופאי שיניים שאישרו שאלו אכן סדקים אני לא חושבת שזה קשור כלל למבנה של השיניים כי זה במרכז שיניים קדמיות אלא לחריקת שיניים וצפיפות בשיניים כי אני רואה סדקים שמתחברים בין שיניים עליונות לתחתונות.
בינתים כולם אמרו שלא ניתן לחזות מה יקרה בעתיד עם הסדקים הללו או לדעת מה עומקם.
אני פניתי אליכם כדי לדעת מה ההתייחסות מבחינה אורתודנטית למצבים שבהם אסור לעשות יישור שיניים האם יש מצבים שבהם אסור לעשות יישור והאם סדקים בשיניים הם אחד מהמקרים הללו. כי סדקים זה משהו שיחסית קשה גם לרופאים לראות פיזית ולא רואים אותם תמיד בצילומים אז על פנו יכולים גם לפספס את זה.... אנדודנטים נניח מחזיקים בציוד מתאים להסתכל על סדקים ומגיעים אליהם כשדברים מסתבכים...
ההגיון אומר שהפעלת לחץ לא שווה על מבנה של שן פגומה עלול להעמיק את הסדק -כי אני אעשה פלטות עם אטצ''מנטים
אולי אני לא רופאה ואני לא מבינה ששן היא חזקה יותר ממה שאני חושבת אבל בשביל זה אני שואלת פה. אני שואלת שאלה עקרונית לא שאלה שמצריכה בדיקה פיזית.
תוספת קטנה אלמונית   | 10:31 3/06/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד