חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
החלפת אורתודנט אוקסנה   | 23:51 13/06/2016
החלפת אורתודנט ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:50 17/06/2016
החלפת אורתודונט יונה   | 17:16 16/09/2020
שלום רב,בתי בתחילת תהליך אורתודנטי,
לאחר היעוץ הראשוני,שהיה מאוד נחמד,מכיל וסבלני, לאחר שבדקנו מספר לא קטן של אורתודנטים,בחרנו והתחלנו בתהליך.הכל לפתע השתנה, יחס נוראי, משפיל, אני חושבת לעצמי איך נמשיך ללכת בשנתיים הקרובות למרפאה הזו, אני לא מסוגלת להתמודד עם זה נפשית.
רצינו את הטוב ביותר,ולצערי התאכזבנו.
יש מקום שבו ניתן להתלונן? לנסות לעבור לאורתודנט אחר?
מרגישה שאנחנו לקוחות שבויים לאחר שבעצם הפקדנו את תיק הצילומים ואת ההמחאות .
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד