חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גדילת לסתות יואב   | 23:42 17/12/2020
גדילת לסתות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:13 21/12/2020
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
בגיל 18 לרוב אין גדילה של הלסתות. אולם לעיתים נין לשנות (מעט) את מיקום הלסת התחתונה ואת מיקום מפרק הלסת כך שהיא תהיה מעט קדמית יותר למצב הנוכחי. זה כמובן שונה ממטופל אחד לשני וצריך לאבחן זאת בבדיקה קלינית וצילומי רנטגן
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
שאלה נוספת יואב   | 00:07 30/12/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד