חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מנשך לא תקין אחרי טיפול של שנתיים בסמכים ממתכת אמית   | 22:17 28/01/2021
מנשך לא תקין לאחר שנתיים של טיפול בסמכים ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:08 29/01/2021
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
אין לנו כל אפשרות לתת חוות דעת לגבי הטיפול הפרטני שבוצע בך והאם היתה אכן החמרה שדורשת כיום ניתוח ומה הסיבות לכך. ככל הנראה הבעיה שלך אינה מתמקדת רק בשיניים אלא בעמדת הלסתות ובהתנהגות שרירי הלשון והפנים. מציע שתלכי להתייעץ עם אורתודונט מומחה שיבדוק את המצב כיום וימליץ על דרכי טיפול אפשריות.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד