חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שימוש carriere motion, רונה   | 12:03 30/01/2021
שימוש carriere motion, ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 17:52 30/01/2021
תודה על פנייתך לאתר האגודה
בגיל 33 לא ניתן להשפיע על עמדת הלסתות אלא רק על עמדת השיניים. תיקון פער בין הלסתות יכול להיעשות לעיתים על ידי עקירת שיניים וכמובן שיש צורך במיומנות של הרופא המטפל על מנת להבטיח שהמקום שיווצר על ידי עקירת השיניים ינוצל לתזוזה הרצויה ולא "נאבד" את המקום על ידי תזוזה לא נכונה (כמו למשל של השיניים האחוריות קדימה). המכשיר אותו ציינת אינו מכשיר קסם. יש לדעת איך לנצל אותו לתנועה הדרושה בצורה המיטבית ואני בטוח שאורתודונט מנוסה יוכל לדעת לעשות זאת
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד