חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הסרת קיבוע ישן מושיק   | 16:23 28/02/2021
הסרת קיבוע ישן ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:43 3/03/2021
תודה על פנייתך לאתר האגודה. שיניים נוטות לזוז כל החיים, גם למי שלא עשה מעולם טיפול אורתודונטי. אנחנו לועסים עם השיניים, הן נשחקות ולכן זזות. הקיבוע שלך נשבר כי השיניים זוז ולא ההפך. לכן הנטייה היום היא להשאיר את הקיבוע או לחדש אותו ככל הניתן. במידה ולא ניתן לעשות קיבוע מומלץ להרכיב קשתית בלילה לשימור עמדת השיניים
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
תודה על התגובה היעילה והמהירה מושיק   | 20:05 12/03/2021
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד