התייעצות

פורסם ע״י: אורית fiber_manual_record 15.03.2021

שלום , אני מחפשת הרבה מאוד זמן רופא מומחה והייתי מעל לחמש ייעוצים אצל רופאים מומחים ו רובם אל ממש הייתי מרוצה, אחד מההצעה של רופא מומחה הייתה איזשהו רסן אל סוג הגשר שהוא מציע הוא רק רגיל ואני רוצה סמכים שקופים, הלכתי לעוד אורטודנטית שאינה מומחית והיא מציעה אותו דבר רק עם גשר שקוף, האם עלי לדאוג? אני יודעת שיש הבדל אבל אין לא מוצאת אורטודנט מומחה באיזור הצפון שיודע או מכיר לעשות תוכנית כזו עם גשר שקוף חוץ ממנה.
2. האם גשר damon עושה תעבודה יותר איטית מאשר גשר רגיל? אני אל הבנתי איך הוא בלי גומיות אז איך הוא מתהדק ? איך השיניים זזות? באמת זו שיטה יותר מהירה או יותר איטית?

 • תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
  לצערנו, מקצוע הרפואה אינו מדע מדויק. כל אורתודונט בוחר בטכניקה שבה הוא חושב ומרגיש שיוכל לבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר. אין סטנדרט אחיד לגבי המכשור וכל אחד רשאי להחליט אלו סמכים הוא רוצה להשתמש ואלו לא.
  באזור הצפון יש מן הסתם פחות רופאים כפי שקיים גם ברפואה כללית. אני מניח שאם תחליטי לטפל באזור המרכז תמצאי עוד מגוון גדול של רופאים ומן הסתם אופציות נוספות של טיפול.
  בברכה
  ד"ר רפי רומנו
  מנהל הפורום

 • תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
  דיימון הוא שם מסחרי של חברה המייצרת סוג מסוים של סמכים. גודל הסמך אינו בהכרח מעיד על איטיות או מהירות בתנועה האורתודונטית. יש הרבה יתרונות והרבה מגבלות הושפעות מגודל הסמך, צורתו, מיקומו על גבי השן ועוד. האורתודונט בוחר את הסמך לפי הטיפול הדרוש ולפי ניסיונו. ההבנה של הציבור בסוגי הסמכים הינה מוגבלת ולכן אני ממליץ לא ללכת שבי אחרי פרסומות שונות של חברות או אורתודונטים לגבי סוגי הסמכים שהם משתמשים בהם ולייחס להם תכונות מופלאות
  בהצלחה
  ד"ר רפי רומנו
  מנהל הפורום

כתוב תגובה:

נא להזין שם
נא להזין כתובת אימייל
נא להזין תוכן בתגובה