שאלה

פורסם ע״י: ת fiber_manual_record 22.03.2021

לבת שלי יש לבת תחתונה אחורית אנחנו ממסים מעל לשנתיים למצוא מקום לאפל בכולם מביאים לנו אופציות כל כך גרועות!!! שתי עקירות למעלה?! זאת אל הבקשה שלי וגם לא מה שאני רוצה להשיג לבת שלי!, הייתה אופציית forces לא הבנתי מה זה עושה אותו מכשיר ?, הייתה אופציית cariere motion , היא בת 16 וחצי, מגיל 15 דחו אותה ועיכבו אותנו כל כך הרבה פעמים !!
השאלה היא-
1.איזה אופציה ממה שנתנו הכי יכולה לקדם לה את הלסת?!
2. אם זה שגיל העצמות הוא 14 שנים זה קשור? יש סיכוי? לפי מה הם רואים שהם אומרים ישר אי אפשר למה בגלל הגיל סליחה אבל אם להגיד את האמת את האופציות הכי גרועות הביאו האורטודנטים הכי מומחים עצוב שזה קורה.

 • ועוד אופציה הביאו לנו הרחבת המקסיליה איזה אופציה היא הכי טובה אם מה שאנחנו רוצים להשיג זה קידום לסת תחתונה ?

 • שלום רב,
  מתיאורך עולה כי לבתך יש פער בין לסתי עם מספר חלופות טיפול. אין זה המקום בפורום זה לדון במקרים ספציפיים, שכן המלצה לגבי טיפול אורתודונטי אפשרית רק לאחר אבחון מלא כולל בדיקה קלינית, צילומים ומידות.
  כל האופציות שציינת יכולים לשפר יחסים בין קשתיים, אולם לצורך בחירת הטיפול הנכון עבור בתך ממליץ להתייעץ עם אורתודונט מומחה באזור מגוריך.
  בהצלחה

  • השאלה שלי הייתה איזה מבין האופציות הכי מקדם את הלסת התחתונה?

   • בקשר לרופא מומחה היינו אצל מעל ל7 רופאים מומחים אצל כולם אי אפשר לטפל כי הם לא מעוניינים משום מה.. מה עלי לעשות?!

   • סליחה אם לא היה ברור, אחדד את תשובתי.
    לא ניתן להמליץ על טיפול ספציפי במסגרת של מענה בפורום. אם קיבלת חוות דעת שונות, אזי אפשר להציג אותם בפני הרופא שבחרתם לטפל אצלו ולדון באפשרויות.
    בהצלחה

כתוב תגובה:

נא להזין שם
נא להזין כתובת אימייל
נא להזין תוכן בתגובה