חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתוכירורגיה ופגמים מולדים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר ששי צדוק 

מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. משמש כמנהל היחידה האורתודונטית במחלקה לכירורגית פה ולסתות בבית החולים ע"ש איכילוב.

 

ד"ר רות גלייס 

מומחית ליישור שיניים ולסתות.
סיימה למודי רפואת שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, הדסה עיו כרם, האוניברסיטה העברית ירושלים.
סיימה התמחות באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר, אוניברסיטת תל אביב.
חברה במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב.מרכזת המתרפאים האורתו כירורגים במחלקה לאורתודונטיה, אוניברסיטת תל אביב. מרצה בחוג להפרעות בתקשורת, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל-אביב.מרכזת המרפאה האורתו כירורגית במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי ע"ש רבין, בית החולים ביילינסון. חברה בצוות הרב תחומי המטפל בסינדרומים קרניופציאליים ושסעים מולדים בבית החולים לילדים ע"ש שניידר, מרכז רפואי רבין.

 

 

פרופ' דרור אייזנבוד 

מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. משמש כמנהל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים במרכז רפואי רמב"ם בחיפה.

פורום זה ידון בבעיות אורתודונטיות המחייבות התערבות ניתוחית וכן טיפולים אורתודונטים בפגמים מולדים בלסתות ובפנים. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר 

הוסף נושא חדש
Gummy smile ת   | 15:33 28/05/2020
שלום
אני בת 29 ולאחר יישור שיניים שבוצע לפני כ10 שנים. בלסת העליונה לא בוצע קיבוע, אינני יודעת האם יש קשר אך עם השנים חל שינוי ונוצר לי "gummy smile" נוראי שלא היה קודם כלל, כמובן שגם הייתה תזוזה בשיניים. קשת השיניים הפכה קעורה מאוד, לסת בולטת ובשילוב עם הכל נוצר מראה של סוס/חמור.
שאלתי היא, תחילה, האם אכן יש קשר להעדר קיבוע ? ושנית, האם אהיה חייבת לחזור לטיפול באמצעות "קוביות" כדי לתקן את חשיפת החניכיים ולהרים השיניים למעלה ? מה האופציות העומדות לרשותי ?
Gummy smile דר׳ רות גלייס   | 01:41 30/05/2020
Gummy smile ..   | 16:12 5/06/2020
מכשור דר׳ רות גלייס   | 23:14 6/06/2020
מכשור ..   | 14:41 15/06/2020
מכשור דר׳ גלייס   | 23:56 15/06/2020
מכשור ..   | 14:06 16/06/2020
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד