חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
תלונה על רופאה שחר   | 20:55 2/04/2012
תלונה על רופאה פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 08:27 3/04/2012
לשחר שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית
ראשית אני מאד מצטער ליחס המשפיל לו זכית לדבריך מהרופאה שפנית אליה לטיפול אורתודונטי. אין זה יאה ונאה שרופא יתייחס למתרפא שלו בצורה כפי שאת כתבת. לעצם שאלותיך: במידה והרופאה חברה בהסתדרות לרפואת שיניים (הר"ש), ואת יכולה לבדוק זאת באתר שלהם, את יכולה לפנות בתלונה עליה לבית דין חברים של הר"ש. תלונתך תיבדק מולה ובמידה ובית הדין ימצא שאת צודקת, הוא יכול לפסוק גם פיצויים שיהיה עליה לשלם לך. את יכולה לפנות גם ללשכה המשפטית של משרד הבריאות בתלונה על היחס השמפיל מצד אותה הרופאה ועל כך שהיא מציגה את עצמה כאורתודונטית ולדבריך היא אינה מומחית, ולפי החוק אסור עליה להשתמש בכינוי המרמז שהינה מומחית. כמובן את יכולה גם להתייעץ עם עורך דין בקשר לאפשרות של תביעה אזרחית כנגד הרופאה. במידה ותשקלי להגיש כנגדה תביעה על רשלנות רפואית, שזה הרבה יותר מסובך, תזדקקי לכל החומר הרפואי מהמרפאה שלה ותצטרכי למצוא מומחה לאורתודונטיה שיסכים, תמורת תשלום, לכתוב חוות דעת רפואית לבית המשפט שיתמוך בטענתך על הנזק שנגרם לך לדבריך.
אני מאחל לך הצלחה,
בברכה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד